97 rezultate, pagina 5 / 7

Oferte imobiliare de închiriat

Spatiu Comercial Micalaca, Malul Muresului, zona 300 vizavi UAV

480 € + 21% TVA

Spațiu comercial de închiriat
Micalaca, Arad
110 mp
1980

Apartament frumos decorat, 2 camere, Parcul Reconcilierii

380 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
Ultracentral, Arad
45 mp
1910

Apartament economic si spatios, bloc izolat termic, Micalaca

300 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
Micalaca, Arad
80 mp
1986

Apartament spațios 3 camere, zona centrala Take Ionescu / Str. Bucuresti

650 € (negociabil)

Apartament cu 3 camere de închiriat
Take Ionescu, Timisoara
85 mp
1980

Birou premium de închiriat – zona Băile Neptun, Elisabetin

1,200 €

Spațiu de birouri de închiriat
Elisabetin, Timisoara
100 mp
2023

Garsoniera confort 1, etaj 3, Alfa, cu centrala proprie

200 €

Apartament cu 1 camere de închiriat
Alfa, Arad
24 mp
1985

Penthouse Ared Uta, amenajat modern, vedere panoramica spre Stadionul Uta

600 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
UTA, Arad
112 mp
2010

Apartament 2 camere+terasa mare, parter, Adora Park

500 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
UTA, Arad
46 mp
2024

Spatiu birou 70-90 mp, zona Fabrica de bere - Complex studentesc

500 €

Spațiu de birouri de închiriat
Complex Studentesc, Timisoara
78 mp
2005

Apartament 3 camere renovat, ultracentral, etaj 3, cladirea Catedralei Catolice

350 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
Ultracentral, Arad
114 mp
1980

Apartament 3 camere, ultracentral, cladirea Catedralei Catolice

300 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
Ultracentral, Arad
86 mp
1980

Apartament o camera, 70 mp, ultracentral, cladirea Catedralei Catolice

250 €

Apartament cu 1 camere de închiriat
Ultracentral, Arad
70 mp
1980

Spatiu pentru birou, cabinet, sediu de firmă -zona Miorita