1 rezultate

Case de vânzare în Arad, zona Poltur

Vila in Poltura, P+E, comision 0%

315,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Poltur, Arad
200 mp
2012

Casă 3 camere, teren 416 mp, Gradiște

115,900 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Gradiste, Arad
80 mp
1980

Casă P+M, teren 450 mp, in Pecica cartier Europa Grand Village

129,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Central, Pecica
140 mp
2008

Casa cu 2 corpuri de cladire, Lipova

72,000 €

Casă / Vilă cu 9 camere de vânzare
Central, Lipova
270 mp
1980

Casa 4 camere P+1E, Scandinavia Residence, comision 0%

85,000 € TVA inclus

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Gai, Arad
94 mp
2026

Vila P+M Bujac, comision 0%

452,000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
Bujac, Arad
310 mp
2008

Casa noua la gri in localitatea Zadareni, comision 0%

120,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Zadareni
160 mp
2015

Casa P+M in Fantanele, ideală pentru personalizare

96,500 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Fantanele
151.32 mp
2022

Casa in localitatea Andrei Saguna, Com Zimandu Nou, COMISION 0%

115,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Zimandu Nou
135.6 mp
1974

Casa de vanzare in Livada, Arad

115,000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
Livada
156 mp
1970

Duplex Giroc

165,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Giroc
100 mp
2026

Duplex -ultimele 5 unitati Chisoda

125,000 € (negociabil) + 21% TVA

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Chisoda
81 mp
2025

Vila cu design modern si finisaje premium, zona Lunei

290,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Lunei, Timisoara
125 mp
2022

Casa la rosu P+M, 116 mp utili + 422 mp teren, Sânmihaiu Român

93,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Sanmihaiu Roman
116 mp
2018

Casă D+P, stil neoclasic, 4 camere, garaj, str. Preparandiei, zona Boul Roșu

127,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Boul Rosu, Arad
133 mp
1935

Golden Real Estate, Agenție imobiliară Arad, va ofera 384 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de închiriat Arad, apartamente de vânzare Arad, apartamente de vânzare Timisoara, case vile de vânzare Arad sau apartamente de vânzare Bucuresti.